Cam Kapı Kolları ve Kilitleri

Cam Kapılarda kullanılan ve  her ihtiyaca uygun kapı kolları ve kilitlerini temin etmekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda paslanmaz cam kapı kolları grubunda özel ölçülere göre imalat yapılmaktadır. Kullanılan paslanmaz malzemeler 1.sınıf ham maddeden imal edilmektedir.

Yine cam kapılarda güvenliği üst düzeye çıkartan elektronik kartlı ve şifreli kilit çeşitlerimiz de mevcuttur. Bu modellerde cam kapı geçişlerinde ister personel takibi yapabilir, isterseniz de sadece kartlı ve şifreli geçişe uygun hale getirebiliriz. Kullandığınız muhasebe programına entegre edebileceğiniz özel yazılımlar sayesinde, puantaj ve maaş hesaplamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Günümüz çağında en değerli şey zamandır. Cam Dizayn, sizin en değerli vakitlerinizi daha aktif kullanabilmeniz için teknolojiyi sonuna kadar takip etmekte ve ürünlerinde de teknolojinin son nimetlerini kullanmaktadır.

Aşağıda en çok kullanılan kapı kol ve kilit modellerini görebilirsiniz.Siz ihtiyacınızı bize iletiniz, uzman ekibimiz size en doğru çözümü sunacaktır.

Cam Dizayn, cam kapılar da kullanılmak üzere tasarlanan kapı kollarında paslanmaz çeliğin temel çeşidi olan AISI 304 kalite ürün kullanmaktadır. Bu ürün yüksek ısıya,suya ve neme karşı dirençlidir. Okside olmaz, korozyona dayanıklıdır. Dış giriş,mutfak,banyo gibi mekanlarda güvenle kullanılabilir. 450 dereceye kadar yüksek oksidasyon dayanıklılığı sağlar. Satışını yapmakta olduğumuz kapı kolları oldukça dirençli olup sürtünmeye karşı da dayanıklıdır. Cam kapı kolu ürün çeşitliliği ve ölçü alternatifleri ile projelerinize en doğru ürünü en uygun fiyata temin edebilmekteyiz.  Aşağıda görselleri bulunan ürünlerin farklı ölçülerde imalatları yapılabilmektedir. Bu konu ile ilgili firmamızın uzman teknik ekibinden yardım alabilirsiniz.