Ofis Tipi Cam Kapı – Menteşeli

 

Ofis Cam Kapı ile daha ferah ve daha aydınlık ortamlar

 Ofis Cam Kapı teknolojisinde çok seçenekli kombinasyon olanakları .

Yoğun kullanıma dayanıklı hassas cam kapı teknolojisi

 

 

Ofis cam kapı donanımları, bağlı bulunan sürme kayar cam kapı kanatlarını veya başka cam kapı elemanlarını hareket ettiren makara sürücülerini içerisinde ihtiva eden, bir kılavuz kanalından oluşmaktadırlar. İster makaralı sistem cam kapı isterse de bilyalı sürgülü kayar cam kapı donanımları olsun, Cam Dizayn cam, metalik veya ahşaptan oluşan manuel sürme cam kayar kapılar için, ticari ve sanayi işletmelerdeki yoğun ve ağır uygulamalarda dahil olmak üzere, kapsamlı bir tasarım yelpazesi sunar.

 

Donanmım içerisinde yer alan makaralı manuel sürme cam kapı donanımları genellikle iç mekanlarda uygulanmaktadır. Çok sessiz mekanizmaları ve çalışmaları ile desenli cam tasarım çizgileri onları özellikli cam kapılar kılmaktadır. Geniş yelpazede bir aksesuar seceneği hemen hemen her uygulamaya cam kapı çözümleri sunmaktadır. Ofis Cam Kapı çözümleri ayrıca değişik  tasarım  ve donanımlar ile de gerçekleştirilebilirler.

Denenmiş Cam Dizayn üretimi makaralı sürme ofis cam kapı donanım sistemi endüstri alanında kullanımlar için dizayn edilmiş olup, olduça ağır cam kapıları hareketini güvenle sağlamaktadır. Hayli küçük ölçülere sahip cam kapılar, geleneksel bilyalı sürme cam kapı kayar donanımı, titizlikle  ve yüksek taşıma gücünü de simgelemektedir.
Çift kanatlı ofis cam kapılar için kayar kanallı üstten montajlanabilen ürünler.

Çift kanatlı cam kapılar için birçok özel ayarlama olanakları sunan cam sistemleri sunarlar.Çok çeşitli ürün seçenekleri hemen hemen tüm cam kapı talep ve ihtiyaçların üstesinden kolayca gelmektedirler.