Desenli Cam Kapı

DESENLİ CAM KAPI

Cam üzeri dijital baskı ile oluşturulan bir işlemdir. Burada müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bize gönderilen desenler son teknoloji desen baskı makinemizde Avrupa malı boyalar ile baskı çalışması yapılmaktadır.Kullanılacak olan desenlerin, kapı büyüklüğü ile orantılı bir çözünürlüğe sahip olması gerekmektedir. Firmamıza dijital ortamda gönderilen JPEG formatlı resimler piksel kalitelerine göre değerlendirilir.

Yüksek çözünürlükte resimlerde elde edilecek sonuç daha canlı renk ve desen anlamına gelmektedir. Baskısı yapılan desen, kullanım alanına göre ya tek camda yada iki cam arasına alınmış lamine camlarda kullanılır.  Tek camlarda kullanılan desenler baskı sonunda astar diye tabir edilen son kat örtücü cam boyası ile kapatılmaktadır. Bu cam boyası yine Avrupa’dan ithal, baskıya herhangi bir zararı olmayan ve insan sağlığına dost materyallerden üretilmiş boyalardır. Kullanım amacına göre, desen eğer iki taraftan da gözükecek ise bu sefer cam üzerine basılan desen, iki cam arasına lamine edilerek muhafaza altına alınır. Lamine işlemi camda ekstra bir güvenlik anlamı da demektir. Cam kapılar dünya standardında iki tip olarak kullanılır. Ya temperli cam kapı, yada lamine temperli cam kapı. Her iki sisteminde kendine özgü kullanım alanları vardır.

Firmamız sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, teknoloji ile birleştirerek siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına en uygun ve en doğru çözümleri sunmayı kendine ilke edinmiştir. Tasarımını yaptığınız bir mekanda desenli cam kapı kullanmak, sizin projelerinize artı bir katma değer katacağı gibi, sizi diğer yapılan düz işlerden de ayıracaktır.Desenli cam kapı yaptırmak istiyorsanız veya bununla ilgili aklınıza takılan bir soru varsa bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Cam üzeri uygulanacak desen çalışmasını ister firmamızdan talep edebilir, isterseniz de siz gönderebilirsiniz. Burada dikkat edilecek husus desenin çözünürlük kalitesidir. Gönderilecek olan dosya JPEG formatında ve çözünülürlüğü iyi kalitede olması gerekmektedir. Uygulanacak alanın büyüklüğüyle orantılı bir çözünürlük kalitesi yakalandığı vakit ortaya muazzam çalışmalar çıkmaktadır. Bir önemli husu da kullanılacak camın kalitesidir. Standart düz camlarda desen renkleri farklılık gösterebilir. Bu camın özündeki yeşilimtırak (demir oranı) alakalı bir durumdur. Birebir aynı rengi almak istiyorsanız camların demir oranı düşük extra clear cam olması gerekmektedir.

İstenildiği takdirde camların arka yüzleri boyanır yada camlar lamine edilebilir.

 Her türlü ihtiyaca uygun çözüm vardır.

Daha geniş bilgi için firmamızı arayabilir (0216 365 65 17) ve teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz. 

 

Cam Dizayn, sektöründe yenilik ve farklılık yaratmayı ve sonuç odaklı müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.