Cam Seperatör Modelleri

cam seperatör
Cam Detay Seperatör
cam seperatör modelleri
Cam Detay Seperatör
cam seperatör fiyatları
Cam Detay Seperatör
cam seperatör tasarımları
Cam Detay Seperatör
Cam Detay Seperatör
Cam Detay Seperatör
Cam Detaylı Seperatör
Cam Detay Seperatör

Cam Seperatör

Cam Seperatör ModelleriCam seperatör modelleri, modern iç mekânların vazgeçilmez bir parçasıdır. Yüksek kaliteli malzemelerin zarif tasarımlarla buluştuğu bu özel seperatörler, birçok farklı mekânda kullanılmaktadır.Cam seperatör modelleri, çeşitli tasarım seçenekleri sunar. Çerçeveli veya çerçevesiz modeller, tasarım tercihinize uyum sağlar. Bu sayede, iç mekânınıza uygun bir çözüm bulabilirsiniz. Ses yalıtımı özellikleri sayesinde, iş yerlerinde sessiz bir çalışma ortamı sağlamak mümkün olur. Gürültüyü azaltarak çalışanların daha konsantre olmasına yardımcı olur.

Cam seperatörler,ve cam bölme estetik ve işlevselliği bir araya getirerek iç mekân tasarımına modern bir dokunuş ekler. Modern iç mekânların temel özelliklerinden biri olan şeffaflık, bu seperatörlerle kolayca elde edilir. Bu özel tasarım aynı zamanda doğal ışığın iç mekâna daha fazla nüfuz etmesini sağlar. Bu, mekânların daha aydınlık ve enerjik hissedilmesini sağlar. Cam seperatör modelleri, iç mekân tasarımında şeffaf ve şık bir yol sunar. Zarif tasarımları, dayanıklılıkları ve ses yalıtımı özellikleri ile dikkat çeker. İşyerlerinizde, evlerinizde veya otel gibi yaşam alanlarına modern bir dokunuş ve işlevsellik katmak için, bu seperatörler sizin için ideal bir tercih olabilir.

Cam separatör ve cam bölücü paneller açık ofisler için tasarlanmış kullanım kolaylığı sağlayan bölücü panellerden oluşmaktadır. Özellikle banka ve büyük ofis alanlarında kullanılan cam separatörler ve  cam kapı  çalışma alanlarında ayrı bir zarafet ve şıklık unsuru teşkil etmektedir. Birçok alanda kullanım kolaylığı olmasından ötürü projelerde sıklıkla uygulanan cam bölme paneller çalışan personelin performansına olumlu katkı yapmaktadır. Müşteri ile istenirse direk göz teması sağlana bilmekle beraber istenirse de kapalı alan oluşturularak bu temas engellenebilir. 

Genelde sistemde 10-12 mm arası temperli cam kullanılır. İsteğe bağlı olarak bu camlar kumlama veya cam filmi ile istenilen desen ve boylarda değiştirilebilir. sistem yüksekliği ortalama 150 cm civarıdır. Bu yükseklik sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda arttırılır ve düşürülür. Montaj süresi oldukça kısadır. İstenilen zamanda sökülüp başka alanlara tekrar kurumu gerçekleştirilir. Uzman teknik ekibimiz montajı en doğru şekilde yapmaktadır.


 

Sık Sorulan Sorular

Cam seperatör nedir?
Cam seperatörlerin maliyeti nedir?
Cam seperatörlerin bakımı nasıl yapılır?
Cam seperatörlerin bakımı genellikle düzenli temizlikten ibarettir. Cam yüzeyleri cam temizleyici ile silmek ve gerekirse menteşe veya kapı mekanizmalarını yağlamak bakım işlemlerine örnek verilebilir.
Cam seperatörler hangi amaçlarla kullanılır?