CAM DİZAYN

2005 Yılından Bugüne Modern Tasarımlar

Hakkımızda kısaca bilgi verecek olursak yapıların vazgeçilmez bir ürünü olan camın bu özelliğinden yola çıkarak kurulmuş olan firmamız kısa sürede sektöründe hızla yol alarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini en etkin, hızlı ve doğru çözümler ile karşılamayı ilke edinmiştir. Başlıca ürünlerimiz arasında cam kapılar, fotoselli kapılar, otomatik kepenkler, aynalar, güvenlik camları, dekoratif camlar, alüminyum doğrama sistemleri, katlanır sistem cam kapamalar, çift cam, reflekte camlar, cam korkuluklar, küpeşte sistemleri, cam ve çelik konstrüksiyonlu merdivenler, duşakabin sistemleri, mağaza vitrin camları ve doğramaları, cam separatörler, jaluzili sistem ara bölücüler, cam vitray,kış bahçesi, cam çatı v.b. ürünlerin imalat ve montajını yapmaktayız.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel projeler de yapmakta olan firmamız devamlı müşteri memnuniyetini ve güvenini kendine ilke edinmiş, yaptığı çalışmaların her zaman arkasında durmasını bilmiştir. Firmamız sadece yurt içinde değil yurt dışında da faaliyet göstermektedir. Birçok projeyi zamanında teslim etmiş olmanın verdiği güven ve referanslarla geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemektedir. Yapmış olduğumuz tüm işlerin arkasında durduğumuzu belirtmek isteriz. Oluşabilecek en ufak bir sorunda firmamız kendi bünyesinde bulunan teknik personellerle hızlı ve güvenli servis de vermektedir.

Vizyonumuz geniş ilkelerimiz daima ilericidir. Günümüz son teknolojisini kullanarak asla kaliteden taviz vermeden rekabetçi fiyatlarla projelere en doğru çözümler getirmek başlıca ilkelerimiz arasındadır. Müşteriyi her daim memnun etmek asla taviz vermediğimiz prensibimizdir. Bir çok mimari firmalar ile çalışmaktayız. Sektöründe ünlü mimarlık gruplarının işlerini yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Sizlerle beraber çalışmaktan gurur duyacağımızı belirtir çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Projelerinizi yerinde görerek yere göre en uygun tasarım ve işlevsellik incelenerek fikirlerinize yardımcı oluyoruz.
Talep Oluştur